Sparing z Legią Warszawa

Sparing
KS URSUS vs KP Legia Warszawa 2-4 (0-2)

Sparingowa porażka z Legią.
W sobotę 14-11-2015 rozegraliśmy bardzo wartościowy sparing z jedną z najlepszych drużyn rocznika 2003 - Legią Warszawa. Przegraliśmy 2-4, ale wynik ten zupełnie nie odzwierciedla wydarzeń na boisku.
Pierwsza połowa wyrównana, straciliśmy gole po dwóch klasycznych kontrach gości. Do przerwy 0-2. Druga połowa to zdecydowana dominacja "Młodych Traktorków". Chłopcy grali najlepiej jak tylko potrafili, czego efektem było wyjście z wyniku 0-2 na 2-2! Jednak po błędzie w obronie tracimy gola na 2-3. Ileż to stworzyliśmy sobie sytuacji do zmian wyniku, których nie potrafiliśmy zamienić na bramki…
Jednakże emocje w tym meczu mieliśmy do samego końca. Ostatnie 2 minuty to oblężenie bramki gości. Atakowaliśmy całą drużyną łącznie z bramkarzem. Niestety w ostatniej sekundzie tracimy gola do pustej bramki.
Bardzo dobry mecz, szybki i emocjonujący. Gdybyśmy byli skuteczniejsi, wynik byłby całkiem inny. Jednak w meczu sparingowym ma on drugorzędne znaczenie.